Fabularne opowieści audio mają moc

Kiedy byłeś dzieckiem, uwielbiałeś ich słuchać. Czytane na głos bądź opowiadane przez dorosłych fabuły wciągały Cię w swój fascynujący świat. Rozbudzały Twoją wyobraźnię. Czasami rozweselały, innym razem budziły lęk. Dzięki tym emocjom czułeś, że jesteś częścią opowiadanej historii. Czy wiesz, że od tamtego czasu nic się w Tobie nie zmieniło?

Choć upłynęło trochę czasu, to nadal lubisz słuchać historii, w której występuje w roli głównej bohater z krwi i kości. Najlepiej, by był to ktoś taki, z kim możesz się utożsamić. W każdej dobrej historii nie może także zabraknąć czarnego charakteru. Starcie głównego bohatera z jego odwiecznym rywalem budzi w nas zawsze duże emocje. A o emocje przede wszystkim chodzi w każdej dobrej opowieści. Niektóre z fabuł pozwolą Ci zakosztować takich uczuć, których nie miałeś odwagi albo okazji przeżyć w otaczającej Cię rzeczywistości.

Magiczna moc opowieści audio została także potwierdzona naukowo. Jak dowiedli badacze z Uniwersytetu Londyńskiego, utwory w formie audialnej są bardziej angażujące emocjonalnie niż film czy telewizja. Opowiadanie historii znakomicie pobudza wyobraźnię i wyzwala różnorakie emocje, co znajduje swoje odzwierciedlenie we wzmożonych reakcjach fizjologicznych. Kiedy słuchamy wciągającej fabuły, nasze tętno przyspiesza, a temperatura ciała rośnie.

A zatem, Słuchaczko i Słuchaczu, nie masz już wyboru! Musisz rozpocząć swoją podróż w świat wykreowany przez podcasty fabularne. Nasze produkcje wciągną Cię w wir niezapomnianych emocji, barwnych historii pełnych sensacyjnych i romansowych wątków. Audioseriale.pl to serwis, jakiego jeszcze w polskim internecie nie było.

 

Zacznij słuchać już teraz