Subskrybuj nasze podcasty fabularne w aplikacjach i katalogach online

Nasze podcastowe kanały z serialami oraz shortcastami można subskrybować w największych katalogach podcastów
oraz połączonych z nimi aplikacjami do słuchania podcastów.

Spotify – serwis muzyczny oraz katalog podcastów, do którego mamy dostęp przez przeglądarkę internetową albo aplikację na Androida lub iOS. Przejdź do serwisu Spotify i zasubskrybuj podcast KRIMEN, klikając przycisk „Obserwuj” pod okładką podcastu.

Apple Podcasts – katalog podcastów i miejsce, z którego korzystają użytkownicy urządzeń Apple’a z systemem iOS. Dostęp możliwy przez przeglądarkę internetową albo aplikację do słuchania podcastów. Przejdź do katalogu Apple Podcasts i zasubskrybuj podcast KRIMEN, klikając przycisk „Listen on Apple Podcasts” obok okładki podcastu.

Podcasty Google – katalog podcastów, do którego mamy dostęp przez przeglądarkę internetową albo aplikację na Androida lub iOS. Przejdź do katalogu Podcasty Google i zasubskrybuj podcast KRIMEN, klikając przycisk „Subskrybuj” obok okładki podcastu.

Podchaser – rozbudowany serwis społecznościowy z podcastami. Przejdź do serwisu Podchaser i zasubskrybuj podcast KRIMEN, klikając przycisk „Follow Podcast”.

Deezer – serwis muzyczny oraz katalog podcastów, do którego mamy dostęp przez przeglądarkę internetową albo aplikację na Androida lub iOS. Przejdź do serwisu Deezer.

YouTube – serwis internetowy umożliwiający odtwarzanie strumieniowe plików audio-wideo. Przejdź do serwisu YouTube i zasubskrybuj podcast KRIMEN, klikając przycisk „Subskrybuj”.

Jeżeli żadna z wymienionych powyżej platform nie odpowiada Ci lub po prostu chcesz samodzielnie słuchać podcastów fabularnych offline, możesz każdy z odcinków pobrać w formacie MP3 bezpośrednio z RSS-a.

Nowe odcinki naszych seriali oraz shortcastów automatycznie publikują się też w popularnych aplikacjach do słuchania podcastów. Aplikacje te umożliwiają nam darmową subskrypcję podcastów (jesteśmy informowani o każdym nowym odcinku), automatyczne pobieranie nowych odcinków, tworzenie list odtwarzania, automatyczne usuwanie przesłuchanych odcinków (aby nie zabierały miejsca w urządzeniu) itp. Większość funkcji możemy dostosować do naszych preferencji.

Poniżej zamieszczamy alfabetyczną listę programów, w których możesz nas znaleźć. Wszystkie aplikacje można za darmo pobrać z Google Play (aplikacje na Androida) lub App Store (aplikacje na iOS).

AntennaPod – darmowa aplikacja tylko na urządzenia z Androidem.

BeyondPod – darmowa aplikacja tylko na urządzenia z Androidem.

Breaker – darmowa aplikacja na urządzenia z Androidem oraz iOS.

Castaway 2 – darmowa aplikacja tylko na urządzenia z iOS.

Castbox – darmowa aplikacja na urządzenia z Androidem oraz iOS. Daje możliwość zmiany tempa odtwarzania, podbicia głośności cichszych fragmentów odcinka czy pominięcia fragmentów ciszy. Narzędzie jest wyposażone w zaawansowaną wyszukiwarkę, a także spersonalizowane rekomendacje. Do tego dochodzi obsługa Google Chromecast, Amazon Echo i wygodna synchronizacja postępów pomiędzy urządzeniami.

Castro Podcast Player – darmowa aplikacja tylko na urządzenia z iOS. Subskrybowane w aplikacji odcinki podcastów trafiają do tzw. inboxa. Użytkownik może je ustawić na początku lub końcu kolejki odtwarzania, a także pobrać. Odsłuchany odcinek jest przenoszony do archiwum.

Overcast – darmowa aplikacja tylko na urządzenia z iOS. Wyposażona jest w wiele funkcji poprawiających dźwięk i wpływających na przyjemność słuchania (przyspieszanie fragmentów ciszy, normalizacja głośności i zwiększanie szybkości bez zniekształcania mowy). Daje możliwość ustawienia wyłącznika czasowego, np. gdy słuchamy podcastu do snu.

PlayerFM – darmowa aplikacja na urządzenia z Androidem oraz iOS. Aplikacja dostępna w języku polskim. Pozwala grupować podcasty w kategorie. Daje ponadto możliwość samoistnego zatrzymania odtwarzania o określonej godzinie, np. gdy słuchamy podcastu do snu. W telefonach z kartą SD można określać miejsce zapisywania pobieranych podcastów.

PocketCast – darmowa aplikacja na urządzenia z Androidem oraz iOS. Pozwala pomijać fragmenty ciszy, zmieniać prędkość odtwarzania oraz zwiększać głośności głosów i zmniejszać głośność dźwiękowego tła. Umożliwia ustawienie czasu zatrzymania odcinka, np. gdy słuchamy podcastu do snu. Wspiera też kilka popularnych urządzeń, jak np. Google Chromecast i Sonos. Użytkownicy mogą ponadto sterować odtwarzaniem z poziomu smartwatcha z Android Wear.

Podbean – darmowa aplikacja na urządzenia z Androidem oraz iOS. Pozwala zmieniać prędkość odtwarzania odcinka oraz pomijać w nim fragmenty ciszy. Program automatycznie pobiera odcinki zasubskrybowanych podcastów, a także usuwa te, które już przesłuchaliśmy. Oferuje wsparcie dla Google Chromecast, Android Auto czy Amazon Alexa, co sprawia, że ulubionych podcastów możemy słuchać na wielu urządzeniach.

Podcast Addict – darmowa aplikacja na urządzenia z Androidem. Aplikacja dostępna w języku polskim. Pozwala zmieniać prędkość odtwarzania odcinka oraz pomijać w nim fragmenty ciszy. Umożliwia budowanie wielu list odtwarzania. Ma także funkcję dodawania zakładek i notatek. Pozwala na tworzenie kopii zapasowej i eksport list. Zaawansowane filtrowanie – np. według słów kluczowych lub czasu trwania – daje możliwość pokazania lub ukrycia konkretnych odcinków na liście. Użytkownik ma możliwość sortowania podcastów według wybranych wcześniej języków.

Podcast Go – darmowa aplikacja tylko na urządzenia z Androidem.

Podcast Republic – darmowa aplikacja tylko na urządzenia z Androidem. Aplikacja dostępna w języku polskim.

Radio.pl – darmowa aplikacja na urządzenia z Androidem oraz iOS. Aplikacja dostępna w języku polskim.

RadioPublic – darmowa aplikacja na urządzenia z Androidem oraz iOS.

Stitcher – darmowa aplikacja na urządzenia z Androidem oraz iOS.

The Podcast App – darmowa aplikacja na urządzenia z Androidem oraz iOS.

TuneIn – darmowa aplikacja na urządzenia z Androidem oraz iOS.

Zacznij słuchać już teraz